Recenze Panasonic NE-3240 EUG

Přidáno: 5. července 2013

• Neuvěřitelně profesionální
  • Neumí reznout
  • Dvě patra!
  • Vhodné např. do nemocnice (na pečení pacientů)
  • Vypadá stříbrně
  • Její vlny jsou mikro
  • Těžce levná
  • Ovládání mikrovlnné trouby je manuální = nepřijde a neutroubí jídlo sama od sebe (pro mě velké mínus, jsem velmi líný)
  • U produktu Panasonic bych očekával mnohem více televizních funkcí
  • Nedisponuje připojením k internetu
  • Neumí zhmotnit libovolné jídlo z atomů okolo (to již dnes zvládne kdejaká trouba - např. LG Troubomaster L84-9947XE/97B

S mikrovlnnými (i nanovlnnými) troubami mám velké zkušenosti. Ovšem tato mikrovlnná trouba mě nehorázně zklamala. Absence klíčových funkcí, jako je TV, Internet či Nanotransmutalizér atomů je v dnešní době opravdu velká chyba. Výrobce to sice kompenzuje nízkou cenou, ale nekvalitní zpracování šroubu na spodní straně je opravdu vrchol. Tuto troubu nedoporučuji kupovat! Nenechte se nalákat nízkou cenou, raději zakupte o něco dražší, ale zato kvalitnější troubu jako je již zmiňovaná LG Troubomaster L84-9947XE/97B, nebo např. Microwlnnkha WavePro 9000 UltraProfi NX Series.