Recenze NORDline UR 400

Ověřené recenze NORDline UR 400

Ověřený zákazník COOL SERVIS s.r.o.

Daniel Nový

Přidáno: 17. února 2017

Zakoupeno v COOL SERVIS s.r.o.

• Uvnitř prostorná
  • Tichý chod větráku
  • Docela rychle se nachladí
  • Těsnění super, ihned po zavření se nedá otevřít.
  • Lehká, je s ní dobrá manipulace.
  • Ukazatel teploty na displayi neodpovídá skutečnosti (měřeno pěti teploměry - každý na jednom roštu).
  • Neudržuje stálou teplotu - ta během dne kolísá
  • V manuálu teplotní rozmezí -2°C až 10°C, ale ve skutečnosti se teplota dostala maximálně na nulu, kde se neudrží. Mám ji na maso a jsem na vážkách, jak s ní přežiji léto, až bude kolem lednice tepleji - maso potřebuji mít na 2°C kvůli játrům a mletému masu - lehce namrzlé.
  • V manuálu není popsána funkce tlačítka AUX.

Spíš bych jí nedoporučil, nejsem si jistý s jejím výkonem a bojím se, že se mi bude kazit maso, i když by měla chladit až na -2°C, což nechladí. Přitom to není lednice do domácnosti, ale do práce, na byznys - dává se na ní proto jen roční záruka. Roční záruka se dává především proto, že se častěji používá. Každá lednice, a to i ta v domácnosti je zapnutá nonstop. Rozdíl v používání by měl být tedy v četnosti otevírání dveří. Předpokládal bych, že profi lednice bude mít dobré dveře, panty, těsnění a rychlé nachlazení při častém otevírání dveří. To snad v tomto případě platí až na ten špatně nastavený termostat - možná je umístěný v místě největšího chladu, a tak se zbytek lednice na ty -2°C, měřeno jinými teploměry, bohužel nevychladí - a to jsem ty teploty zjišťoval až druhý den ráno kdy lednice byla zavřená celou noc. Bohužel u tak velkého výrobku je vrácení zboží dost komplikované, takže doufám, že přežije letní teploty, myslím, že měla limit do 50°C okolná teploty.